Klienti nemusia obiehať banky aby zistili, ktorá z nich a za akých podmienok im bude ochotná poskytnúť úver. Je to zdĺhavé, únavné a je ťažké sa pre bežných ľudí zorientovať v spleti bankových podmienok. Verte mi, behanie po bankách a vyjednávanie čo najlepšieho úveru pre väčšinu ľudí nie je žiadna relaxačná kúra
Je rozumnejšie stretnúť sa s nami. Oboznámite nás s vašimi zámermi a všetko ostatné vybavíme za vás. Klient ide do banky až vtedy, keď má úver schválený. Následne vám pomôžeme aj so všetkými náležitosťami, aby mohol byť úver načerpaný. To znamená kataster, poistenie nehnuteľnosti, vinkulácie. Výsledkom pre Vás bude ušetrený čas, ušetrené peniaze a tiež ušetrené nervy.

Využite daňový bonus pre mladých pri hypotéke!

Ak máte menej ako 35 rokov, môžete získať daňový bonus na hypotéku až do 50 000 eur a po dobu max. 5 rokov. Ale nezabudnite, kľúčovou podmienkou je, že váš priemerný hrubý mesačný príjem by nemal prekročiť 1,3-násobok priemernej mzdy. Plánujte finančne výhodne a ušetrite pri kúpe svojho nového domova!

Riešenie pre kúpu nehnuteľnosti bez vlastných zdrojov!

Ak snívate o vlastnom bývaní, ale nemáte našetrené dostatočné zdroje, nezúfajte. Ak nemáte dostatok našetrených prostriedkov, môžete využiť možnosť založenia inej nehnuteľnosti, ktorú už vlastníte. A ak ani to nie je vo vašich možnostiach, nezúfajte – existujú špeciálne úvery poskytujúce 100% financovanie. Váš sen o vlastnom domove môže byť realitou skôr, než si myslíte

Vaša cesta k ideálnemu domovu začína tu.

S nami nie je rozhodujúca len úroková sadzba – berieme do úvahy vaše jedinečné okolnosti. Či už ide o lokalitu, typ príjmu, alebo vašu finančnú históriu, nájdeme hypotéku na mieru. Od financovania kúpy či stavby až po účelové či bezúčelové úvery, poskytujeme flexibilitu, ktorú potrebujete. Získajte až 80% financovania hodnoty nehnuteľnosti a transformujte svoje plány na realitu.

Stretnime sa osobne alebo online a pomôžeme vám pripraviť bezplatnú finančnú analýzu.

Chcem sa stretnúť

Chcem sa stretnúť

Získajte viac informácií. Stačí nám len zopár údajov.
Kliknutím na tlačidlo "Odoslať" súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Naši partneri na bývanie

Slovenská sporiteľňa VÚB banka ČSOB Banka Prima banka UniCredit Bank Tatra banka PSS mBank 365.bank Cofidis