V dnešnom svete plnom nečakaných udalostí je kľúčové mať spoľahlivú ochranu toho, čo je pre Vás najcennejšie. Ponúkame Vám komplexnú paletu poistných riešení – od poistenia auta a nehnuteľnosti až po cestovné poistenie. Netreba však zabúdať, že s naším poistením zodpovednosti za škodu ste vždy v bezpečí voči tretím osobám. S nami ste vždy o krok vpred pred nepredvídateľnosťou.

PZP ochraňuje vás a vaše financie.

PZP nie je len povinnosť, ale aj vaša finančná ochrana. Bez nej riskujete pokutu až 3 320 € a v prípade nehody môžete platiť škody z vlastného vrecka. Vyberte si PZP, ktoré kryje viac – od rozbitého skla po stret so zverou. Ušetrite si starosti aj peniaze.

Zabezpečte svoj domov pred nečakanými udalosťami s poistením, ktoré je rovnako dôležité ako strecha nad hlavou.

Upravte si poistnú sumu tak, aby zodpovedala skutočnej hodnote vášho majetku, a zahrňte aj poistenie zodpovednosti pre kompletnú ochranu. S týmto krokom nebudete len chrániť svoju investíciu, ale aj zabezpečíte pokojný spánok. Poistenie vášho domova je múdry krok k bezpečnejšej budúcnosti.

Cestovné poistenie je nevyhnutnosť, nie len luxus.

Uistite sa, že máte pokryté všetky neočakávané udalosti počas vašich dovoleniek alebo služobných ciest, či už v zahraničí alebo na Slovensku. Krytie zahŕňa nielen liečebné náklady, ktoré môžu byť v zahraničí vysoké, ale aj batožinu, auto, úrazy, meškanie letu a ďalšie. Pre častých cestovateľov odporúčame celoročné poistenie. Nájdite si najlepšiu ponuku na www.preveruj.sk a cestujte bez starostí.

Stretnime sa osobne alebo online a pomôžeme vám pripraviť bezplatnú finančnú analýzu.

Chcem sa stretnúť

Chcem sa stretnúť

Získajte viac informácií. Stačí nám len zopár údajov.
Kliknutím na tlačidlo "Odoslať" súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Naši partneri na neživotné poistenie

Uniqa poisťovňa Generali Poisťovňa Allianz Slovenská poisťovňa Wüstenrot poisťovňa Union poisťovňa Kooperativa poisťovňa Komunálna poisťovňa Genertel Poisťovňa ČSOB Poisťovňa Colonnade