Aký krásny by bol život, keby v ňom išlo všetko podľa našich plánov. Tak to ale nefunguje. Najväčším škrtom v našich plánoch a rozpočtoch sú práve nečakané problémy týkajúce sa zdravia nás a našich blízkych. Prvým krokom k tomu, aby sme tejto výzve dokázali čeliť, je mať dobre nastavené životné poistenie. Je to otázka zodpovednosti. A mnohokrát aj otázkou osudu a budúcnosti celých rodín. Mať dobre pokryté riziká pre prípad zdravotných problémov alebo straty príjmu by malo byť samozrejmosťou v každej rodine. Pomôžeme vám nastaviť životné poistenie tak, aby ste otázku financiíí v ťažkých chvíľach nemuseli riešiť a aby set sa mohli naplno sústrediť na prces liečby. V prípade ak by nastala poistná udalosť, tak poistné plnenia za vás vybavíme my.

Investovať 3 až 5 %

z vašej čistej mzdy do kvalitného životného poistenia môže priniesť neoceniteľný pocit bezpečia. Toto malé percento zabezpečí významnú ochranu pre vás a vašu rodinu v prípade neočakávaných životných udalostí.

Stretnime sa osobne alebo online a pomôžeme vám pripraviť bezplatnú finančnú analýzu.

Chcem sa stretnúť

Chcem sa stretnúť

Získajte viac informácií. Stačí nám len zopár údajov.
Kliknutím na tlačidlo "Odoslať" súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Naši partneri na Životné poistenie

Uniqa poisťovňa Generali Poisťovňa NN Životná poisťovňa Allianz Slovenská poisťovňa Youplus Životná poisťovňa Wüstenrot poisťovňa Union poisťovňa Kooperativa poisťovňa Komunálna poisťovňa Európska cestovná poisťovňa AXA Assistance